Usmievavá mladá žena s tmavými vlasmi v červenom tričku ukazuje svaly

O prípravku Canesten

Canesten Gyn chce pomáhať ženám na celom svete zbaviť sa nepohodlia spôsobeného kvasinkami v intímnych partiách, pretože veríme, že by vám nič nemalo brániť žiť svoj život tak, ako si prajete – pohodlne a sebaisto.

Preto sme sa zaviazali pomôcť vám účinnými, vedecky podloženými a inovatívnymi riešeniami a presvedčivými poznatkami, aby ste mali kontrolu nad svojím intímnym zdravím, mali o starosť menej a viac času na veci, na ktorých vám záleží.

Chemická štruktúra klotrimazolu

Veda je v našej DNA

Sme odborníci na plesne už od šesťdesiatych rokov, keď výskumník spoločnosti Bayer, profesor Karl Heinz Büchel, spôsobil revolúciu vynájdením účinného antimykotika klotrimazol. O niekoľko rokov neskôr bol klotrimazol zaregistrovaný v Nemecku a uvedený na trh pod značkou Canesten. Boli sme prvou spoločnosťou, ktorá vytvorila pôvodný produkt s klotrimazolom, ktorý je účinný nielen pri liečbe plesňových infekcií, ale zároveň rieši ich hlavnú príčinu. Potom sme vytvorili nové formy produktov, aby sme mohli túto účinnú látku dodávať v rôznych podobách a každý si mohol nájsť produkt, ktorý najviac vyhovuje jeho potrebám.

Do dnešného dňa sme vykonali celý rad klinických štúdií a používame rôzne metódy, aby sme zaistili, že naše produkty sú bezpečné a účinné. Tu však náš príbeh nekončí.

Neustále zlepšujeme a navrhujeme v svojej triede najlepšie riešenia, ktoré fungujú

Poslaním prípravku Canesten Gyn je poskytnúť vám pohodlie a sebavedomie, čo znamená, že veľká časť toho, čo robíme, závisí od vašej dôvery v nás. S využitím našich medzinárodných vedeckých poznatkov, ktoré sme nazbierali za viac než 40 rokov praxe, výskumu a získavania klinických odborných znalostí, neúnavne pokračujeme vo vývoji a poskytovaní najlepších riešení v svojej triede, ktoré vám pomôžu ochorenia diagnostikovať, liečiť a aj im predchádzať. Aj dnes sa neustále snažíme naše výrobky vylepšovať, pretože sme odhodlaní ich zdokonaľovať s každým novým vedeckým objavom – myslíme si, že je to niečo, na čo by boli profesor Büchel a jeho pôvodný tím priekopníkov hrdí.

Veríme, že to z nás robí svetovú značku prípravkov na liečbu kvasinkovej infekcie číslo jeden.