O prípravku Canesten

Canesten Gyn chce pomáhať ženám na celom svete zbaviť sa nepohodlia spôsobeného kvasinkami v intímnych partiách, pretože veríme, že by vám nič nemalo brániť žiť svoj život tak, ako si prajete – pohodlne a sebaisto.

Usmievavá mladá žena s tmavými vlasmi v červenom tričku ukazuje svaly

Preto sme sa zaviazali vám pomôcť účinnými, vedecky podloženými a inovatívnymi riešeniami a presvedčivými znalosťami, aby ste mali kontrolu nad svojim intímnym zdravím, mali o starosť menej a viac času na veci, na ktorých vám záleží.

Chemická štruktúra klotrimazolu

Veda je v našej DNA

Sme odborníci na plesne už od šesťdesiatych rokov, keď výskumník spoločnosti Bayer, profesor Karl Heinz Büchel, spôsobil revolúciu vynájdením účinného antimykotika klotrimazol. O niekoľko rokov neskôr bol klotrimazol zaregistrovaný v Nemecku a uvedený na trh pod značkou Canesten. Boli sme prvou spoločnosťou, ktorá vytvorila pôvodný produkt s klotrimazolom, ktorý je účinný nielen pri liečbe plesňových infekcií, ale zároveň rieši ich hlavnú príčinu. Potom sme vytvorili nové formy produktov, aby sme mohli túto účinnú látku dodávať v rôznych podobách a každý si mohol nájsť produkt, ktorý najviac vyhovuje jeho potrebám.