Usmievavá mladá žena s tmavými vlasmi v červenom tričku ukazuje svaly

O prípravku Canesten

Canesten Gyn chce pomáhať ženám na celom svete zbaviť sa nepohodlia spôsobeného kvasinkami v intímnych partiách, pretože veríme, že by vám nič nemalo brániť žiť svoj život tak, ako si prajete – pohodlne a sebaisto.

Preto sme sa zaviazali pomôcť vám účinnými, vedecky podloženými a inovatívnymi riešeniami a presvedčivými poznatkami, aby ste mali kontrolu nad svojím intímnym zdravím, mali o starosť menej a viac času na veci, na ktorých vám záleží.

Chemická štruktúra klotrimazolu

Veda je v našej DNA

Sme odborníci na plesne už od šesťdesiatych rokov, keď výskumník spoločnosti Bayer, profesor Karl Heinz Büchel, spôsobil revolúciu vynájdením účinného antimykotika klotrimazol. O niekoľko rokov neskôr bol klotrimazol zaregistrovaný v Nemecku a uvedený na trh pod značkou Canesten. Boli sme prvou spoločnosťou, ktorá vytvorila pôvodný produkt s klotrimazolom, ktorý je účinný nielen pri liečbe plesňových infekcií, ale zároveň rieši ich hlavnú príčinu. Potom sme vytvorili nové formy produktov, aby sme mohli túto účinnú látku dodávať v rôznych podobách a každý si mohol nájsť produkt, ktorý najviac vyhovuje jeho potrebám.

Do dnešného dňa sme vykonali celý rad klinických štúdií a používame rôzne metódy, aby sme zaistili, že naše produkty sú bezpečné a účinné. Tu však náš príbeh nekončí.

Neustále zlepšujeme a navrhujeme v svojej triede najlepšie riešenia, ktoré fungujú

Poslaním prípravku Canesten Gyn je poskytnúť vám pohodlie a sebavedomie, čo znamená, že veľká časť toho, čo robíme, závisí od vašej dôvery v nás. S využitím našich medzinárodných vedeckých poznatkov, ktoré sme nazbierali za viac než 40 rokov praxe, výskumu a získavania klinických odborných znalostí, neúnavne pokračujeme vo vývoji a poskytovaní najlepších riešení v svojej triede, ktoré vám pomôžu ochorenia diagnostikovať, liečiť a aj im predchádzať. Aj dnes sa neustále snažíme naše výrobky vylepšovať, pretože sme odhodlaní ich zdokonaľovať s každým novým vedeckým objavom – myslíme si, že je to niečo, na čo by boli profesor Büchel a jeho pôvodný tím priekopníkov hrdí.

Veríme, že to z nás robí svetovú značku prípravkov na liečbu kvasinkovej infekcie číslo jeden.

Objavte rad našich prípravkov

Canesten GYN Kombi

Canesten GYN Kombi

Vaginálna tableta a krém na vonkajšie použitie (liek)

Canestest Test na samodiagnostiku vaginálnych infekcií

Canestest

Test na samodiagnostiku vaginálnych infekcií
(zdravotnícka pomôcka)

 Canesbalance vaginálny gél

Canesbalance

Vaginálny gél na príznaky bakteriálnej vaginózy
(zdravotnícka pomôcka)

Canesten IntimGel

Canesten IntimGel

Gél na intímnu hygienu pri liečbe vaginálnych ťažkostí
(kozmetický výrobok)